Среда, 22.01.2020
Головна сторінка Первомайського міського відділу освіти
Категорії сайту
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Інформація

про Первомайську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. № 7 Первомайської міської ради  Харківської області

у 2018/2019 навчальному році

Рік заснування

1988

Директор школи

Терещенко Галина Василівна, освіта вища, за фахом вчитель математики , має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 1996 року.

Контингент учнів

У 16 класах навчається 426 учнів, з них учнів 1-4 класів 191 учень., 5-9 класів –198 учні, 10 клас – 37 учнів. Випускників 9 класу - 30 учнів.

Приймали участь у ЗНО 31 учень 11-ого класу.

Мова навчання

Українська.

Профільне навчання

Освітній процес здійснюється за профілем української філології - 37 учнів.

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 30 педагогів; 97 % педагогів ( 29 чол.) мають вищу освіту, 3% педагогів (1 чол.) мають неповну вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 15 чол., І кваліфікаційну категорію – 11 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 3 чол., категорію „спеціаліст” – 1 чол.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% ( 191 учень) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій ( 1 дитина-сирота). За рахунок батьківської плати харчується 223 учні.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Створення умов для якісної освіти учнів з метою формування життєвокомпетентної особистості».

В обласному етапі конкурсу «Учитель року» брали участь 7 учителів, з них: у 2011 році – Сєнна Вікторія Володимирівна, вчитель початкових класів, посіла ІІІ місце. У Всеукраїнському конкурсі «Парк педагогічної майстерності» брали участь 7 педагогів. Учителі Гоженко В.В., Білаш Т.О., Довганич Н.О., Терещенко Г.В., Шевченко Н.О. стали переможцями конкурсу. Класний керівник 6-го класу Любима Н.М. у 2016 році стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Україна героїчна: від минулого до сьогодення». У 2015 році класний керівник 9-Б класу Булгакова В.М. посіла ІІ місце у міському етапі конкурсу «Класний керівник року». У 2018 році вчитель історії Білаш Т.О. посіла ІІІ місце у Міжнародному конкурсі «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу». Вчитель фізики Караченцева Н.М. у 2017/2018 навчальному році посіла ІІ місце у обласному фестивалі «Добрих практик».

Гурткова робота

На базі школи працюють гуртки БДЮТ: «М’яка іграшка», «Світ дизайну», вокальний. Працюють секції дитячо-юнацької спортивної школи та художнє відділення Дитячої школи мистецтв.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 31 навчальний кабінет, 2 комп’ютерні класи ( всього 53 ПК), 2 спортивні зали, гімнастичний та футбольний майданчики, слюсарна та столярна майстерні, їдальня.

Бібліотечний фонд налічує 12598 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

Щорічно учні школи беруть участь у міських олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця. У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році учні школи посіли 25 призових місць: І місць - 3 , ІІ місць - 11, ІІІ місць – 11 (у 2016/2017 навчальному році – 29 призових місць: 6 – І місць, 10 – ІІ місць, 13 – ІІІ місць; у 2015/2016 навчальному році - 25 призових місць: 12 – І місць, 5 – ІІ місць, 8 – ІІІ місць).

У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад учень 11 класу Тіняєв Микола, учениця 9-А класу Марусич Ольга вибороли призові місця з 4-х навчальних предметів. Учениця 8 класу Замкова Софія, учень 8 класу Алхімов Денис, учень 11 класу Воронцов Руслан вибороли призові місця з 2-х навчальних предметів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

За підсумками участі учнів школи у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів ІІІ місце посів учень 11 класу Воронцов Руслан в олімпіаді з трудового навчання (технічна праця) (вчитель Ашихмін М.Д.).

У 2017/2018 навчальному році збільшилась кількість учасників Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Переможцями І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН стали Мартиненко Максим, учень 11 класу, Тіняєв Микола, учень 11 класу, Гуторова Милана, учениця 9-А класу (керівник Мокляк Н.А.)., Марусич Ольга, учениця 9-А класу (керівник Галицька А.Д).

У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН Тіняєв М. та Гуторова М. посіли ІІІ місце (керівник Мокляк Н.А.).

У ІІ етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика І місце посіла учениця 3-А класу Криловецька Альбіна (учитель Шевелєва І.П.), ІІ місце – Литвин Дарина, учениця 4-А класу ( учитель Обченко К.О.).

У ІІ етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Подгорна Дар’я, учениця 5-Б класу, посіла І місце (учитель Каракуця Т.М.) та учениця 11-го класу Цвіркун Дарина посіла ІІ місце (учитель Гоженко В.В.).

У ІІ (міському) етапі ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості за темою «Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути» (В’ячеслав Липинський)» у номінації «Література» І місце посіла учениця 11-го класу Стєпєрєва Катерина, у ІІІ (обласному) етапі Конкурсу Стєпєрєва К. також виборола І місце (вчитель Гоженко В.В.).

У обласному фестивалі комп’ютерної графіки та анімації серед учнів закладів освіти Харківської області І місце у номінації «Scratch - проекти» посів учень 6-Б класу Андрієвський Б. (учитель Білецька О.Л.).

У міському етапі обласного фестивалю ораторського мистецтва, що був проведений за темою «Стежинок у світі є багато, та лиш одна веде крізь усе життя: із безтурботного дитинства в майбуття (І. Федчишин)» учениця 11-го класу Цвіркун Дарина посіла І місце та стала лауреатом обласного етапу фестивалю (учитель Гоженко В.В.).

У конкурсі творів «Майбутнє моєї громади» на шкільному рівні І місце посіла учениця 11 класу Пілюгіна С., ІІ місце – Цвіркун Д., ІІІ – Стєперєва К.; на міському рівні ІІІ місце посіла учениця 11 класу Пілюгіна С. (учитель Гоженко В.В.).

У І (міському) етапі Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Молодь обирає здоров’я» - І місце, у фіналі ІІ (регіонального) етапу ХІ фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» команда школи «Перлина» посіла ІІ місце.

У І (міському) етапі чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти І місце посіла команда хлопців (середня вікова група) 2003 року народження і молодше (учитель Зима А.І.). У міських змаганнях зі стритболу команда школи (Бондаренко Г., уень 9-Б класу, Коледюк О., учень 9-Б класу, Телега О., учень 9-Б класу, Алхімов Д., учень 8 класу)посіла І місце.

У змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів 2005 року народження команда школи (Сумцов І., учень 7-го класу, Лисокобилко Д., учень 7-го класу, Орлов Д., учень 7-го класу, Давидов М., учень 6-Б класу, Задорожний С., учень 6-Б класу, Будко М., учень 5-А класу, Плічюс І., учень 4-Б класу)посіла І місце.

У міських змаганнях з настільного тенісу серед дівчат закладів загальної середньої освіти м. Первомайський І місце посіла учениця 11-го класу Дягілєва Ірина (учитель Зима А.І.)

За підсумками участі у Всеукраїнському освітньому проекті «Відкривай Україну» команда Green Team перемогла у обласному етапі проекту та була учасницею фінального етапу у м. Києві (листопад 2017).

 

 

 

 

 

новини
«  Январь 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Пошук
Корисні посилання
 • Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації
 • Міністерство освіти і науки, молоді та спорту
 • Харківська ОДА
 • European Union: recipient of the 2012 Nobel Peace Prize
 • Законодавство України
 • КВНЗ "ХАНО"
 • Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти
 • Харківській обласний центр зайнятості
 • Е-Ранок
 • Портал ПедПреси
  Copyright Applentu © 2020