Інформація Первомайський дошкільний навчальний заклад(ясла-садок) № 16 "Усмішка” Первомайської міської ради Харківської області

Рік заснування

25 грудня 1982

Завідувач дошкільного закладу

Губанова Ірина Валеріївна,освіта  вища–викладач дошкільноїпедагогики, психології і музики.
Дошкільний заклад очолює з 2019 року.

Контингент дітей

в ДНЗ функціонує 13 груп, в яких виховується 225 дітей. Працює різновікова група короткотривалого перебування дітей дошкільного віку.
Відсоток охоплення дітей 5-річного віку становить -100 %.

Мова навчання

Українська

Пріоритетний напрям діяльності

Гуманітарний

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 25педагогів. З них: 14з вищою освітою 11із середньою спеціальною освітою. «перша кв.категорія»-3, «друга кв.категорія»-5, «спеціаліст» -6.

Забезпечення харчуванням

На виконання Закону України «Про дошкільну освіту» рішенням міськвиконкому № 84 від 27 травня 2015р. установлено розмір батьківської плати за перебування дітей в дошкільних закладах міста в розмірі 70% від фактичної вартості харчування дитини.

Творчий потенціал

ДНЗ є базовим з проблеми «Управління процесом підготовки педагогів до роботи з розвитку творчих здібностей та інтелектуальної обдарованості дошкільника», увійшов до обласної мережі Шкіл сприяння здоров`ю з теми «Формування у дошкільників основ здорового способу життя в системі особистісно-орієнтованого підходу».
Узагальнено та розповсюджується досвід роботи колективу з проблеми «Управління процесом формування психологічної готовності дітей дошкільного віку до навчання в сучасній школі».

Матеріально-технічне забезпечення

 До послуг дітей-оздоровчий комплекс, спортивна та музична зали, плавальний басейн, спортивні куточки, групові майданчики, «Родинна світлиця».

Досягнення педагогічного колективу

Педагогічний колектив презентував свій досвід роботи на обласній тематичній виставці «Освіта Харківщини XXIстоліття» за темою «Управління процесом формування інтелектуальних здібностей дітей на основі використання інноваційних технологій та моніторингових процедур» (Диплом I ст.).
Щорічно приймає активну участь у виставці педагогічних технологій.
Працює в дослідно-експериментальному проекті «Підготовка педагогів до роботи з обдарованими дітьми» працює за темою «Організація науково - методичної роботи з педагогами ДНЗ з розвитку інтелектуальної та творчої обдарованості дошкільників».

Досягнення дітей

Вихованці дошкільного закладу є активними учасниками міських конкурсів «Розумники та розумниці»,
«Дитячий зорепад», спортивних олімпіад.