31.08.2020 Відділ освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області оголошує конкурс на посади педагогічних працівників комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Первомайської міської ради Харківської області»:

 • Директора КЗ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
 • Практичного психолога;
 • Педагогічний працівник Центру ( 2 штатні одиниці).

Найменування комунального закладу: «Центр професійного розвитку педагогічних працівників"Первомайської міської ради Харківської області.

Місце знаходження закладу: 64102, Харківська обл.,  м.Первомайський, 1/2 мікрорайон, буд 19-а.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора Центру:

 • громадянин України
 • вільно володіє державною мовою
 • має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста)
 • стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п'яти років
 • організаторські здібності
 • досвід впровадження інновацій педагогічних новацій і технологій у системі освіти та станом здоров'я може виконувати професійні обов'язки.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду педагогічних працівників, практичного психолога:

 • громадянин України
 • вільно володіє державною мовою
 • має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста)
 • для практичного психолога - педагогічна освіта за фахом "Практична психологія"
 • стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п'яти років
 • досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно-комунікаційних.

Перелік документів для осіб, які бажають взяти участь у конкурсі:

 • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
 • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 • копія паспорта громадянина України;
 • копія документа про вищу освіту, не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
 • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше п’ять років на день їх подання;
 • медична довідка;

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Дата початку прийняття документів: з 31 серпня 2020 року.

Кінцевий строк  на посаду директора Центру: 21 вересня 2020 року, на посади педагогічних працівників - 24 вересня 2020 року.

Адреса приймання документів для участі в конкурсі: 64102, Харківська обл., м.Первомайський, 1/2 мікрорайон, буд. 19-а, відділ освіти

Етапи проведення конкурсного відбору:

 1. Подача претендентами документів з 31.08.2020 по 21.09.2020 (для директора Центру), з 31.08.2020 по 24.09.2020 року (для педагогічних працівників).
 2. Усі претенденти, які своєчасно подали документи для участі у конкурсі, повідомляються відділом освіти про прийняте рішення щодо їх кандидатур не пізніше, ніж протягом трьох календарних днів з дати закінчення строку подання документів – до 23.09.2020 (директор Центру), до 28.09.2020 (педагогічний працівник).
 3. Проведення іспиту та визначення його результатів, після  – 24.09.2020 (директор Центру), 29.09.2020 (педагогічний працівник). Кандидати, які за результатами іспиту набрали 6 балів, допускаються до співбесіди 24.09.2020 (директор Центру), 28.09.2020 (педагогічний працівник).
 4. Комісія протягом одного робочого дня після завершення співбесіди, 25 вересня 2020 року (директор Центру), 29.09.2020 (педагогічний працівник) надає претендентам та засновнику висновок щодо результатів конкурсного відбору.

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору: Васильєва Тетяна Леонідівна, головний спеціаліст відділу освіти, тел. 3-61-81; e-mail: pr.mpervm@ukr.net


28.04.2020 Онлайн-нарада керівників закладів освіти міста, де будуть розглянуті наступні питання:

 • Про заходи по організованому закінченню 2019/2020 навчального року, проведення ЗНО, ДПА учнів 11-х класів (Гусєва С.Ю.)
 • Про підсумки перевірки класних журналів учнів – претендентів на нагородження медалями (Гусєва С.Ю.)
 • Про стан діяльності закладів загальної середньої освіти щодо організації  роботи з питань профілактики злочинності, негативних явищ в учнівському середовищі та соціального захисту учнів (дунаєва О.А.)
 • Організація дистанційного навчання в ЗЗСО міста (Бігун О.О.)
 • Організація роботи закладів дошкільної освіти під час карантину (Тараріна А.І.)
 • Щодо переведення педагогічних працівників, яким виплачується пенсія за віком, з безстрокових трудових договорів на строкові (Васильєва Т.Л.)

31.03.2020 Засідання колегії, де будуть розглянуті наступні питання:

 • Про виконання рішень колегії відділу освіти (Гусєва С.Ю.)
 • Про результати участі учнів закладів загальної середньої освіти міста у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсі-захисті науково – дослідницьких робіт учнів-членів МАН (Антонова Л.М.)
 • Про результати другого року впровадження державного стандарту початкової освіти (Бігун О.О.)
 • Про підсумки профілактичної роботи закладів освіти міста щодо запобігання дитячому травматизму та збереження здоров’я дітей упродовж 2019 року (Корень О.М.)

26.02.2020 Нарада керівників закладів, де будуть розглянуті наступні питання:

 • Про реєстрацію випускників для участі в ЗНО-2020 (Гусєва С.Ю)
 • Про роботу закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста щодо організації та проведення атестації педагогічних працівників (Бігун О.О.)
 • Про результати здійснення оперативного контролю за станом організації харчування в закладах  освіти міста (Митрофанова Т.Л.)
 • Про нормативно-правове забезпечення фахівця психологічної служби (Погрецька Л.М.)
 • Про стан мережі ЗЗСО міста Первомайський та інформація стосовно проектів рішень сесії щодо ліквідації Первомайських шкіл І-ІІІ ступенів №1 та №4 (Садченко А.Р.)

28.01.2020 Нарада керівників закладів освіти

28 січня 2020 року у відділі освіти пройде нарада керівників закладів освіти, де будуть розглянуті наступні питання:

1. Про підсумки роботи закладів загальної середньої освіти міста за І семестр 2019/2020 навчального року та завдання на ІІ семестр (Гусєва С.Ю.)

2. Про роботу з дітьми з особливими освітніми потребами, які інтегровані в заклади дошкільної та загальної середньої освіти  міста, у І семестрі 2019/2020 навчального року (Рішко Ю.І.)

3. Про стан роботи з національно-патріотичного виховання учнівської молоді в закладах загальної середньої освіти міста у І семестрі 2019/2020 навчального року та завдання на ІІ семестр ( Васильєва Т.Л.)

4. Про план роботи відділу освіти по здійсненню моніторингу діяльності закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста у 2020 році (Гусєва С.Ю)

28.12.2019 Колегія відділу освіти
28 грудня 2019 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №7 пройде колегія відділу освіти, де будуть розглянуті наступні питання:
1. Про виконання рішень колегії міського відділу освіти (Гусєва С.Ю)
2. Про стан захворюваності, організацію медичного обслуговування дітей в закладах дошкільної освіти міста (Тараріна А.І.)
3. Про підсумки роботи закладів освіти міста по впровадженню освітніх інновацій у 2019 році та завдання на 2020 рік (Бігун О.О.)
 4. Про роботу відділу та закладів освіти міста з питання запобігання корупції у 2019 році (Мартиненко О.І.)
 5. Про план роботи відділу освіти на 2020 рік (Мартиненко О.І.)
 6. Про результати планової ревізії фінансово-господарської діяльності та стану збереження комунального майна (Семеренко Л.М.)

26.11.2019 Нарада керівників закладів освіти
26 листопада 2019 року у відділі освіти пройде нрада керівників закладів освіти міста, де будуть розглянуті наступні питання:
1. Про роботу педагогічного колективу щодо орієнтації та потреби учня в освітньому процесі на шляху Реалізації Концепції Нової української школи в ЗОШ №6 та ЗОШ №7 (звіти директорів).
2. Про ресурсне забезпечення та організацію фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи  в закладах загальної середньої освіти і ДЮСШ (осєчкін В.М.)
3. Про стан роботи бібліотек закладів загальної середньої освіти міста (Тарасюк А.І.)
4. Різне.

01.11.2019 Нарада керівників закладів освіти
01 листопада 2019 року у відділі освіти пройде нарада керівників закладів освіти, де будуть розглянуті наступні питання:
1. Про результати ЗНО навчальних досягнень учнів ЗЗСО у 2019 році (Гусєва С.Ю)
2. ПРо результати вивчення стану роботи ЗЗСО по організованому початку 2019/2020 н.р. (Мартиненко О.І.)
3. Про результати моніторингу кількісного і якісного складу педагогічних працівників (Мартиненко О.І.)
4. Про кількісний склад дітей та учнів пільгових категорій та організацію роботи з ними у 2019/2020 н.р. (Васильєва Т.Л.)
5. Про роботу сайтів ЗЗСО (Гусєва С.Ю)

24.09.2019 Колегія відділу освіти
24 вересня 2019 року у відділі освіти відбудеться засідання колегії, де будуть розглянуті наступні питання:
1. Про виконання рішень колегії відділу освіти (Гусєва С.Ю)
2. Про роботу закладів дошкільної освіти міста по охопленню дітей дошкільною освітою, організацію роботи з дітьми старшого дошкільного віку, які не відвідують ЗДО (Тараріна А.І.)
3.Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей і учнів влітку 2019 року (Васильєва Т.Л.)
4. Про організаційний та методичний супровід інклюзивної освіти та індивідуального навчання, створення необхідних умов для навчання дітей з особливими освітніми потребами в ЗДО та ЗЗСО міста (Гусєва С.Ю., Рішко Ю.І.)
З матеріалами і рішеннями колегії можна ознайомитись у розділі "Наради"

29.08.2019 Нарада керівників закладів освіти
29 серпня 2019 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №5 пройде нарада керівників закладів освіти:
1. Про мережу закладів освіти міста у 2019/2020 навчальному році, набір учнів у 1 і 10 класи (Гусєва С.Ю.)
2. Про забезпеченість закладів освіти міста педагогічними кадрами, підручниками, діловою документацією, методичними рекомендаціями щодо роботи у 2019/2020 навчальному році (Мартиненко О.І., Тарасюк А.І.)
3. Про облік дітей дошкільного віку, формування мережі груп закладів дошкільної освіти (Тараріна А.І.)
4. Про проведення Дня знань в закладах загальної середньої освіти (Садченко А.Р.)

25.06.2019 Колегія відділу освіти
25 червня 2019 року у відділі освіти пройшло засідання колегії, де були розглянуті наступні питання:
1. Про виконання рішень колегії відділу освіти (Гусєва С.Ю.)
2. Про результати здійснення моніторингу діяльності закладів загальної середньої освіти з питань організованого закінчення 2018/2019 навчального року, проведення ДПА навчальних досягнень учнів (Гусєва С.Ю.)
3. Про підсумки методичної роботи з керівними педагогічними кадрами у 2018/2019 навчальному році та завдання на 2019/20120 навчальний рік (Бігун О.О.)

28.05.2019 Нарада керівників закладів освіти
28 травня 2019 року у відділі освіти пройде нарада керівників закладів освіти міста, де будуть розглянуті наступні питання:
1. Про формування та оптимізацію мережі закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста на  2019/2020 навчальний рік (Гусєва С.Ю.).
2. Про підсумки роботи закладів дошкільної освіти міста по виконанню Базового компоненту дошкільної освіти, навчальної програми «Дитина» у 2018/2019 навчальному році (тараріна А.І.)
3. Про стан готовності пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням дітей до літнього оздоровчого сезону (Васильва Т.Л.)
4. Про підсумки  роботи з питань цивільного захисту та вивчення предмету «Захист Вітчизни» в закладах загальної середньої освіти міста (Осєчкін В.М.)

23.04.2019 Нарада керівників закладів освіти
23 квітня 2019 року у відділі освіти пройде нарада керівників закладів освіти, де будуть розглянуті наступні питання:
1. Про заходи по організованому закінчення  2018/2019  навчального року, проведення ЗНО, ДПА учнів 4,9,11(12)-х класів (Гусєва С.Ю.)    
2. Про заходи по  проведенню оздоровлення та відпочинку дітей і учнів  улітку 2019 року (Васильєва Т.Л.)
3. Про стан роботи вчителів-предметників, шкільних та міських методичних об’єднань учителів іноземної мови, біології, хімії, фізики, географії щодо якісної підготовки учнів до ЗНО (Бігун О.О.)
4. Про дотримання вимог чинного законодавства та нормативних документів щодо ведення документації з кадрових питань в закладах освіти міста (Мартиненко О.І.)

26.03.2019 Колегія відділу освіти
26 березня 2019 року у відділі освіти пройде колегія, де будуть розглянуті наступні питання:
1. Про виконання рішень колегії відділу освіти від 29.12..2018 (Гусєва С.Ю)
2. Про підсумки вивчення стану організації освітнього процесу в 1-х класах, адаптацію першокласників до навчання в умовах Нової української школи в ЗЗСО міста (Бігун О.О.)
3. Про результати участі учнів ЗЗСО міста у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (Антонова Л.М.)
4. Про організацію роботи зф збереження життя і здоров'я, медичного обслуговування та соціального захисту дітей в ЗДО міста (Тараріна А.І.)

04.03.2019 Нарада керівників закладів освіти
04 березня 2019 року у відділі освіти пройде нарада керівників відділу освіти, де будуть розглянуті наступні питання:
1. Про стан діяльності закладів загальної середньої освіти щодо організації роботи з профілактики злочинності, негативних явищ в учнівському середовищі (Васильєва Т.Л.)
2. Про роботу закладів освіти щодо організації та проведення атестації педагогічних працівників (Бігун О.О.)
3. Про стан роботи педагогічних колективів ЗОШ І-ІІІ ст. №2 і №4 за новим Державним стандартом початкової освіти (Барабан Ю.В., Гатілов В.І.)
4. Різне 

29.01.2019 Нарада керівників закладів освіти
29 січня 2019 року у відділі освіти пройде нарада керівників закладів освіти міста, де будуть розглянуті наступні питання:
1. Про підсумки роботи закладів загальної середньої освіти міста за І семестр 2018/2019 навчального року та завдання на ІІ семестр (Гусєва С.Ю.)
2. Про забезпечення системи неперервної освіти педагогічних кадрів закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста у 2018 році та завдання на 2019 рік (Дунаєва О.А.)
3. Про роботу з дітьми з ососбливими освітніми потребами, які інтегровані в заклади дошкільної освіти міста (звіти завідувачів закладів дошкільної освіти №5 і №16)
4. Про план роботи відділу освіти по здійсненню моніторингу діяльності закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста у 2019 році (Мартиненко О.І.)
5. Різне

29.12.2018 Колегія відділу освіти
29 грудня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 пройде засідання колегії відділу освіти, де будуть розглянуті наступні питання:
1. Про виконання рішень колегії відділу освіти (Гусєва С.Ю.)
2. Про виконання Указу Президента України від 14.11.2017 №36/2017 "Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право" (Васильєва Т.Л.)
3. Про реалізацію освітніх проектів різних рівнів у 2018 році та завдання на 2019 рік (Бігун О.О.)
4. Про стан роботи відділу і закладів освіти міста з питання виконання Закону України "Про запобігання корупції" у 2018 році (Мартиненко О.І.)
5. Про план роботи відділу освіти на 2019 рік (Садченко А.Р.)

20.12.2018 Психологічний тренінг
20 грудня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №5 відбудеться психологічний тренінг

18.12.2018 ММО вчителів основ здоров'я
18 грудня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбудеться засідання міського методичного об'єднання вчителів основ здоров'я

13.12.2018 ММО вчителів економіки
13 грудня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 пройде засідання міського методичного об'єднання вчителів економіки

12.12.2018 ММО практичних психологів та логопедів
12 грудня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №5 відбудеться засідання міського методичного об'єднання практичних психологів та логопедів

11.12.2018 ММО вчителів предмета "Захист Вітчизни"
11 грудня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №7 відбудеться засідання міського методичного об'єднання вчителів предмета "Захист Вітчизни"

06.12.2018 Семінар-практикум заступників директорів та їх заступників з НВР
06 грудня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №6 пройде  семінар-практикум заступників директорів та їх заступників з НВР

03.12.2018 ММО вчителів трудового навчання
03 грудня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №7 відбудеться засідання міського методичного об'єднання вчителів трудового навчання

29.11.2018 Інструктивно - методична нарада керівників міських методичних об`єднань
29 листопада 2018 року у методичному кабінеті відділу освіти пройде інструктивно - методична нарада керівників міських методичних об`єднань

29.11.2018 ММО вчителів фізики і астрономії
29 листопада 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №7 відбудеться засідання міського методичного об'єднання вчителів фізики і астрономії

28.11.2018 ТГ вчителів української мови та літератури
28 листопада 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбудеться засідання творчої групи вчителів української мови та літератури

27.11.2018 Нарада керівників закладів освіти
27 листопада 2018 року у відділі освіти пройде нарада керівників закладів освіти, де будуть розглянуті наступні питання:
1. Про інноваційний підхід до формування творчих здібностей школярів у позаурочній діяльності в Будинку дитячої та юнацької творчості (Потапова Ю.О.)
2. Про взаємодію ДЮСШ зі школами міста з питання одержання ддітьми позашкільної освіти, їх фізичного розвитку (Вінокуренко В..Г.)
3. Про результати моніторингу стану роботи щодо попередження дитячого травматизму в закладах освіти міста (Осєчкін В.М.)

23.11.2018 ММО вчителів біології, екології та природознавства
23 листопада 2018 року у Первомайській гімназії №3 пройде засідання міського методичного об'єднання вчителів біології, екології та природознавства

22.11.2018 Школа резерву керівних кадрів
22 листопада 2018 року у Первомайській гімназії №3 пройде засідання Школи резерву керівних кадрів закладів загальної середньої освіти міста

21.11.2018 ТТК вчителів початкових класів
21 листопада 2018 року у методичному кабінеті відділу освіти пройде засідання тимчасового творчого колективу вчителів початкових класів

20.11.2018 ММО вчителів предмета "Захист Вітчизни"
20 листопада 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №6 відбудеться засідання міського методичного об'єднання вчителів предмета "Захист Вітчизни"

19.11.2018 ММО вчителів іноземних мов
19 листопада 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбудеться засідання міського методичного об'єднання вчителів іноземних мов

15.11.2018 Інструктивно - методична нарада заступників директорів з НВР
15 листопада 2018 року у методичному кабінеті відділу освіти пройде інструктивно - методична нарада заступників директорів з НВР

14.11.2018 ММО вчителів української мови та літератури
14 листопада 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №6 відбудеться засідання міського методичного об'єднання вчителів української мови та літератури

14.11.2018 ТГ вчителів початкових класів РН
14 листопада 2018 року у Первомайській гімназії №3 відбудеться засідання творчої групи вчителів початкових класів розвивального навчання

09.11.2018 ММО вчителів інформатики
09 листопада 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №5 пройде засідання міського методичного об'єднання вчителів інформатики

08.11.2018 ММО вчителів географії
08 листопада 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №7 пройде засідання міського методичного об'єднання вчителів географії

05.11.2018 ММО вчителів 3-4-х класів
5 листопада 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №6 пройде засідання міського методичного об'єднання вчителів 3-4-х класів

30.10.2018 Нарада керівників закладів освіти
30 жовтня 2018 року у відділі освіти пройде нарада керівників, де будуть розглянуті наступні питання:
1. Про результати ЗНО - 2018 року (Гусєва С.Ю.)
2. Про облік дітей дошкільного віку, організацію роботи з дітьми 5-річного віку щодо підготовки їх до навчання в школі (Тараріна А.І.)
3. Про створення матеріально - технічних умов для комфортного перебування дітей, реалізацію освітніх проектів в закладах освіти міста на концептуальних засадах НУШ (Столяр Ю.О.)

30.10.2018 Інструктивно - методична нарада керівників ММО
30 жовтня 2018 року у методичному кабінеті відділу освіти пройде інструктивно - методична нарада керівників міських методичних об'єднань

24.10.2018 ММО вчителів фізичної культури
24 жовтня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №5 пройде засідання міського методичного об'єднання вчителів фізичної культури

19.10.2018 ММО вчителів хімії
19 жовтня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №7 відбудеться засідання міського методичного об'єднання вчителів хімії

18.10.2018 ММО класних керівників 5-11-х класів
18 жовтня 2018 у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 пройде засідання міського методичного об'єднання класних керівників 5-11-х класів

17.10.2018 ММО вихователів ГПД
17 жовтня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 пройде засідання міського методичного об'єднання вихователів ГПД

10.10.2018 ММО вчителів галузі "Суспільствознавства" курсу "Харківщинознавства"
10 жовтня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №5 пройде пройде засідання міського методичного об'єднання вчителів  галузі "Суспільствознавства" курсу "Харківщинознавства"

09.10.2018 ММО вчителів російської мови, зарубіжної літератури, "Літератури" (інтегрований курс)
09 жовтня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №6 пройде засідання міського методичного об'єднання вчителів російської мови, зарубіжної літератури, "Літератури" (інтегрований курс)

08.10.2018 ММО шкільних бібліотекарів
08 жовтня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбудеться засідання міського методичного об'єднання шкільних бібліотекарів

05.10.2018 ММО вчителів математики
05 жовтня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №7 відбудеться засідання міського методичного об'єднання вчителів математики

04.10.2018 Методична рада
04 жовтня 2018 року у методичному кабінеті відділу освіти пройде методична рада

03.10.2018 ММО вчителів правознавства
03 жовтня 2018 року у Первомайській гімназії №3 пройде  засідання міського методичного об'єднання вчителів правознавства

03.10.2018 ММО вчителів 1-2-х класів
03 жовтня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбудеться засідання міського методичного об'єднання вчителів 1-2-х класів

25.09.2018 Колегія відділу освіти                                                                                                                                                             

25 вересня 2018 року у відділі освіти пройде засідання колегії, де будуть розглянуті наступні питання:                           

1. Про виконання рішень колегії відділу освіти (Гусєва С.Ю.)                                                                                                           

2. Про створення належних умов для здобуття якісної освіти дітьми з особливими освітніми потребами, їх соціальної адаптації, виконання заходів міської програми розвитку інклюзивної освіти (Гусєва С.Ю.)                                 

3. Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків міста влітку 2018 року (Васильєва Т.Л.)                             

4. Про організацію роботи по проведенню І і ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, І етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт учнів - членів МАН України (Антонова Л.М.)   

26.06.2018 Колегія відділу освіти
26 червня 2018 року у відділі освіти пройде засідання колегії, де будуть розглянуті наступні питання:
1. Про виконання рішень колегії міського відділу освіти (Гусєва С.Ю.)
2. Про підсумки експертизи закінчення 2017/2018 навчального року, проведення ДПА в закладах загальної середньої освіти (Гусєва С.Ю.)
3. Про підсумки науково-методичної роботи з педагогічними кадрами закладів освіти міста у 2017/2018 навчальному році (Довженко В.М.)
4. Про підсумки роботи закладів дошкільної освіти міста по виконанню Закону України "Про дошкільну освіту" у 2017/2018 навчальному році (Тараріна А.І.)

29.05.2018 Нарада керівників закладів освіти
29 травня 2018 року у відділі освіти пройде нарада керівників закладів освіти, де будуть розглянуті наступні питання:
1. Про підсумки військово - патріотичного виховання учнівської молоді, викладання предмету "Захист Вітчизни" в школах міста (Осєчкін В.М)
2. Про формування мережі закладів освіти міста на 2018/2019 навчальний рік та її оптимізацію (Садченко А.Р., Гусєва С.Ю.)
3. Про початок оздоровчого   сезону та забезпечення його якісного проведення (Васильєва Т.Л.)

25.05.2018 Свято Останнього дзвоника
25 травня 2018 року у закладах загальної середньої освіти міста пройде свято Останнього дзвоника. На свято запрошені учні, їх батьки, представники громадськості

23.05.2018 ТТК вчителів початкових класів
23 травня 2018 року у методичному кабінеті відділу освіти пройде засідання тимчасового творчого колективу вчителів початковиих класів

22.05.2018 Школа молодого педагога
22 травня 2018 року у Первомайськії ЗОШ І-ІІІ ст. №6 пройде засідання Школи молодого педагога

16.05.2018 ММО практичних психологів та логопедів
16 травня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 пройде засідання міського методичного об'єднання практичних психологів та логопедів

15.05.2018 ММО вчителів предмету "Захист Вітчизни"
15 травня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 пройде засідання міського методичного об'єднання вчителів предмету "Захист Вітчизни"

27.04.2018 ММО вчителів біології, екології, природознавства
27 квітня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №7 пройде засідання міського методичного об'єднання вчителів біології, екології, природознавства

26.04.2018 Школа резерву керівних кадрів
26 квітня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №6 пройде засідання Школи керівних кадрів закладів загальної середньої освіти міста

25.04.2018 ММО вчителів галузі «Суспільствознавство» курсу «Харківщинознавство»  
25 квітня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 пройде засідання міського методичного об'єднання вчителів  галузі «Суспільствознавство» курсу «Харківщинознавство»  

24.04.2018 Нарада керівників закладів освіти
24 квітня 2018 року у віділі освіти пройде нарада керівників закладів освіти міста, де будуть розглянуті наступні питання:
1. Про підготовку до організованого закінчення 2017/2018 навчального року, проведення ДПА, ЗНО - 2018 (Гусєва С.Ю.)
2. Про підготовку до оздоровлення та відпочинку дітей і піддлітків влітку 2018 року (Васильєва Т.Л.)
3. Про підсумки атестації педагогічниїх працівників закладів освіти міста у 2017/2018 навчальному році (Довженко В.М.)
4. Різне

20.04.2018 ММО вчителів математики
20 квітня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 пройде засідання міського методичного об'єднання вчителів математики

19.04.2018 Семінар - практикум  керівників ЗНЗ та  їх заступників з НВР   
19 квітня 2018 року у відділі освіти пройде семінар - практикум  керівників ЗНЗ та  їх заступників з НВР   

18.04.2018 ММО вчителів 1-2-х класів
18 квітня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 пройде засідання міського методичного об'єднання вчителів  1-2-х класів

16.04.2018 ММО вчителів іноземних мов
16 квітня 2018 року у Первомайській гімназії №3 пройде засідання міського методичного об'єднання вчителів іноземних мов

12.04.2018 ММО вчителів географії
12 квітня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №5 пройде засідання міського методичного об'єднання вчителів географії

11.04.2018 ММО вчителів 3-4-х класів
11 квітня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №7 пройде засідання міського методичного об'єднання вчителів 3-4-х класів

10.04.2018 ММО вчителів предмета "Захист Вітчизни"
10 квітня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 пройде засідання міського методичного об'єднання вчителів предмета "Захист Вітчизни"

06.04.2018 ММО вчителів хімії
6 квітня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 пройде засідання міського методичного об'єднання вчителів хімії

06.02.-19.03.2018 Реєстрація ЗНО 2018
З 6 лютого до 19 березня 2018 року у закладах загальної середньої освіти міста пройде реєстрація випускників на зовнішнє незалежне оцінювання. Для реєстрації учням 11-х класів необхідно мати паспорт і 2 фотокартки 3 на 4 см.

01-31.03.2018 Інтернет - збори батьків майбутніх першокласників
З метою поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку та виконання заходів обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2014-2018 роки з 1 березня по 31 березня 2018 року проводяться Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників регіону. Інформаційно-технічний супровід зазначеного заходу забезпечує Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти», на сайті якого (http://edu-post-diploma.kharkov.ua) розміщено посилання на сторінку «Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників».
Запрошуємо до участі всіх бажаючих!

28.03.2018 ТТК вчителів початкових класів
28 березня 2018 року у методичному кабінеті відділу освіти пройде засідання тимчасового творчого колективу вчителів початкових класів

28.03.2018 Психологічний тренінг
28 березня 2018 року у відділі освіти пройде психологічний тренінг

27.03.2018 Колегія відділу освіти
27 березня 2018 року у відділі освіти пройде колегія, на якій будуть розглянуті наступні питання:
1. Про виконання рішень колегії відділу освіти (Гусєва С.Ю.)
2. Про підсумки вивчення стану викладання та рівень навчальних досягнень учнів з історії України та всесвітньої історії в школах міста (Антонова Л.М.)
3. Про роботу закладу по створенню засад педагогіки партнерства у світлі Концепції Нової української школи (звіти директорів шкіл №1 та №7)
4. Про виконання рішень колегії Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, прийнятих у 2017 році (Мартиненко О.І.)

22.03.2018 Методична   рада
22 березня 2018 року у методичному кабінеті відділу освіти пройде засідання методичної ради

21.03.2018 ММО вчителів правознавства
21 березня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №7 пройде засідання міського методичного об'єднання вчителів правознавства

21.03.2018 ММО вчителів фізичної культури
21 березня 2018 року у Первомайській гімназії №3 пройде засідання міського методичного об'єднання вчителів фізичної культури

15.03.2018 Семінар - практикум  заступників директорів з НВР, педагогів-організаторів
15 березня 2018 року у Первомайській гімназії №3 пройде семінар - практикум  заступників директорів з НВР, педагогів-організаторів

14.03.2018 ММО вчителів української мови та літератури
14 березня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №7 пройде засідання міського методичного об'єднання вчителів української мови та літератури

13.03.2018 ММО вчителів російської мови
13 березня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 пройде засідання міського методичного об'єднання вчителів російської мови, інтегрованого курсу "Література" та зару біжної літератури

07.03.2018 Творча група вчителів української мови та літератури
7 березня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №7 пройде засідання творчої групи вчителів української мови та літератури

06.02.2018 ММО вчителів предмета "Захист Вітчизни"
6 березня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №5 пройде засідання міського методичного об'єднання вчителів предмета "Захист Вітчизни"

01.03.2018 ММО вчителів фізики і астрономії
1 березня 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №5 пройде засідання міського методичного об'єднання вчителів фізики і астрономії

06.02.-19.03.2018 Реєстрація ЗНО 2018
З 6 лютого до 19 березня 2018 року у закладах загальної середньої освіти міста пройде реєстрація випускників на зовнішнє незалежне оцінювання. Для реєстрації учням 11-х класів необхідно мати паспорт і 2 фотокартки 3 на 4 см.

28.02.2018 Творча група вчителів початкових класів РН
28 лютого 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №7 пройде засідання творчої групи  вчителів початкових класів РН

27.02.2018 Нарада керівників закладів освіти міста
27 лютого 2018 року у відділі освіти пройде нарада керівників закладів освіти міста, де будуть розглянуті наступні питання:
1. Про забезпечення умов для інтелектуального, психологічного та фізичного комфорту перебування дітей у закладі у світлі Концепції Нової української школи (звіти директорів гімназії №3 Сухарєвої О.С. і ЗОШ №5 Стоцької О.А.)
2. Про підсумкии вивчення стану викладання предмету "Харківщинознавство" в школах міста (Антонова Л.М.)
3. Про виконання міської програми з енергозбереження, залучення шкіл міста до проекту "Енергоефективні школи: нова генерація" (Водяницька Н.Ф., Гусєва С.Ю.)
4. Про результати експертизи соціального захисту дітей пільгових категорій в закладах освіти міста (Васильєва Т.Л.)

27.02.2018 ММО вчителів основ здоров'я
27 лютого 2018 року у Первомайській гімназії №3 засідання міського методичного об'єднання вчителів основ здоров'я

22.02.2018 Інструктивно - методична нарада заступників директорів з НВР
22 лютого 2018 року у методичному кабінеті відділу освіти пройде інструктивно - методична нарада заступників директорів з НВР

21.02.2018 ММО вихователів ГПД
21 лютого 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 пройде засідання міського методичного об'єднання вихователів ГПД

16.02.2018 ММО вчителів інформатики
16 лютого 2018 року у Первомайській гімназії №3 пройде засідання міського методичного об'єднання вчителів інформатики

15.02.2018 ММО класних керівників 5-11-х класів
15 лютого 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 засідання міського методичного об'єднання класних керівників 5-11-х класів

13.02.2018 ММО вчителів предмета "Захистт Вітчизни"
13 лютого 2018 року у Первомайській гімназії №3 пройде засідання міського методичного об'єднання вчителів предмета "Захист Вітчизни"

07.02.2018 ММО вчителів галузі "Мистецтво"
7 лютого 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №7 пройде засідання міського методичного об'єднання вчителів галузі "Мистецтво"

06.02.2018 Школа молодого педагога
6 лютого 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №6 пройде засідання Школи молодого педагога

05.02.2018 ММО вчителів трудового навчання
05 лютого 2018 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 засідання міського методичного об'єднання вчителів трудового навчання

31.01.2018 ТТК вчителів початкових класів
31 січня 2018 року у методичному кабінеті відділу освіти пройде засідання тимчасового творчого колективу вчителів початкових класів

30.01.2018 Нарада керівників закладів освіти
30 січня 2018 року у відділі освіти пройде нарада керівників закладів освіти міста, де будуть розглянуті наступні питання:
1. Про підсумки роботи закладів загальної середньої освіти міста за І семестр 2017/2018 н.р. та завдання на ІІ семестр (Гусєва С.Ю.)
2. Про результати вивчення стану викладання, рівень навчальних досягнень учнів з української мови та літератури в школах міста (антонова Л.М.)
3. Про завдання відділу та закладів освіти по виконанню "Програми соціального захисту дітей окремих категорій ДНЗ і ЗНЗ м.Первомайський на 2018 рік" (Васильєва Т.Л.)


25.01.2018 Методична рада
25 січня 2018 року у методичному кабіне