В місті Первомайський
 розпочався сезон відпочинку – 2019  

 Ось і наступила для дітей пора відпочинку. В нашому місті на кошти, які виділив міськвиконком, організовані 4 літні табори з денним перебуванням дітей. В них відпочивають і набираються сил після навчання 650 дітей міста. Відпочинковий період триватиме з 27 травня по 13 червня 2019 року.

Плани роботи таборів направлені на повноцінний відпочинок дітей. В тому числі – посилене харчування, загартовування.

За станом здоров*я дітей здійснюється організований медичний контроль. Табори працюють за режимом, затвердженим Управлінням держпродспоживслужби в Первомайському районі. 27-28 травня відбулися урочисті відкриття табірних змін. Начальники таборів, запрошені гості привітали всіх з початком літнього відпочинку, побажали оздоровитися, відпочити та отримати приємні враження від перебування в таборах. Діти демонстрували свої здібності з танців, співів, декламування віршів, показали акторський хист. Свята пройшли весело та яскраво. За фізичним станом дітлахів у таборах слідкують інструктори з фізичної культури і спорту. Кожен день розпочинається з ранкової зарядки. Кожного ранку після зарядки проводиться організаційні лінійки, на яких оголошуються заплановані заходи на день і підводиться підсумок попередньої роботи.

Харчування дітей дворазове. Меню калорійне, різноманітне, включає м’ясні та рибні страви, овочі, фрукти, соки. Харчування діти отримують своєчасно. Завдяки злагодженій роботі працівників їдалень діти набирають вагу, їдять смачні та корисні страви.

В таборах відпочинку щоденно проводяться пізнавальні та розважальні заходи. Вся робота в таборах відпочинку спрямована на створення доброзичливої атмосфери в дитячих колективах, на виховання культури поведінки, культури спілкування, почуття дружби, доброти, чуйності.

Діти із захопленням відвідують літні мовні табори, в яких удосконалюють знання з англійської мови. У трьох таборах з дітьми працюють досвідчені вчителі - предметники, волонтери, а до Первомайської гімназії №3 завітали гості з Китаю, з дітьми вони спілкуються китайською та англійською мовою.