Інформація про  Первомайський ліцей № 5 Первомайської міської ради Харківської області у 2019/2020 навчальному році

Рік заснування

1978

Директор школи

Cтоцька О.А., освіта вища, за фахом вчитель_фізики та інформатики, має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2014 року.

Контингент учнів

У школі навчається 604 учня, з них учнів 1-4 класів –_264 чол., 5-9 класів 284 учня, 10-11 класів - 56 учнів.  Випускників 9 класів -  59 учнів.

Випускників 11 класів - 27 учнів, з них: претенденти на нагородження золотою медаллю 1 учень. Приймали участь у ЗНО 31 учень 11 класів.

Мова навчання

Російська.

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за  профілем: біотехнологічний (27 учнів), інформаційно - технологічний профіль (29 учнів).

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 42 педагогів, з них 42 чол. мають вищу освіту, 0 чол. – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 21 чол., І кваліфікаційну категорію – 11 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 3 чол., категорію „спеціаліст” – 7 чол.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на _100_% (_601___ учень) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (__13__дитини-сироти). За рахунок батьківської плати харчується __597__ учня.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «_Формування ключових компетентностей учнів через освітній медіапростір школи – шлях до поліпшення якості освіти в сучасних умовах».

У конкурсі «Учитель року» не брали участь;

«Класний керівник року»- Задорожня Л.Г. (ІІ м. в міському етапі), «Парк педагогічної майстерності» -Стоцька О.А. (І м. на Всеукраїнському рівні), «Фестиваль -огляд освітніх Інтернет – ресурсів» - Охотникова С.М., Бондар В.Г., Бордунова Н.Ю.,Чернушенко Т.І., Ковалик О.Б.  ( диплом ІІ ступеня обласного етапу), «Виставка презентація педагогічних ідей – та технологій» - видано дев’ять  методичних посібників, чотири з яких відзначені дипломом І ступеня, один - дипломом ІІ ступеню, два – дипломами ІІІ ступеню .

Гурткова робота

 Працюють секції дитячо-юнацької спортивної школи та музичної школи.

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують підвозу 0 учнів.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 40 навчальних кабінетів, 2 комп’ютерних класа (19 ПК), спортивна зала, футбольний майданчики, 2 майстерні, їдальня.

Бібліотечний фонд налічує 23268 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

Щорічно учні школи приймають участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця.

У минулому році учень 10 класу Пустовий М виборов. І місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури. Учні школи беруть активну участь у районних заходах: фестивалі дружин юних пожежних(I місце у міському етапі,III –у зональному етапі, I місце у міському епапі Всеукраїнської воєнно-спортивної гри «Джура» (Сокіл),1 місце у інтелектуальній грі «ЩО?ДЕ?КОЛИ?», I місце у міських змаганнях до Дня туризму, III місце у зльоті юних регулювальників дорожнього руху, I місце у конкурсі «Юнак року» , I місце у конкурсі «Міні-міс»,I місце у міських спортивних змаганнях з футболу на кубок В .Кондратьєва, I місце у змаганнях «Тисяча команд».