Інформація Первомайський дошкільний навчальний заклад(ясла-садок) № 14 "Барвинок” комбінованого типу Первомайської міської ради Харківської област

Рік заснування

13.07.1978 р.

Завідувач дошкільного закладу

Хома Наталия Миколаївна, освіта середня спеціальна–вихователь дитячого садка, вища -«Філолог. Викладач української мови та літератури».
Дошкільний заклад очолює з 1982 року.

Контингент дітей

в ДНЗ функціонує 10 груп, в яких виховується 160 дітей.
Відсоток охоплення дітей 5-річноговіку становить -100%.

Мова навчання

Двомовний режим навчання й виховання: українська мова – 92 дитини, російська мова – 98 дітей.

Пріоритетний напрям діяльності

Фізкультурно-оздоровчий

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 17 педагогів. З них:8 з вищою освітою, 9 із середньою спеціальною освітою. «вища кв.категорія» - 1, «друга кв.категорія»-3, «спеціаліст» -4.

Забезпечення харчуванням

На виконання Закону України «Про дошкільну освіту» рішенням міськвиконкому № 84 від 27 травня 2015р. установлено розмір батьківської плати за перебування дітей в дошкільних закладах міста в розмірі 70% від фактичної вартості харчування дитини.

Творчий потенціал

ДНЗ є базовим «Упровадження передових педагогічних технологій у НВП як засіб формування знань дітей з безпеки життєдіяльності», увійшов до обласної мережі Шкіл сприяння здоров`ю з теми «Управлінська діяльність в організації роботи з охорони життя та безпеки життєдіяльності».

Узагальнено та розповсюджується досвід роботи колективу з проблеми «Організація науково – методичної роботи з підвищення професійної майстерності педагогів ДНЗ».

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг дітей-оздоровчий комплекс, спортивна та музична зали, спортивні куточки, групові майданчики, «Лабораторія Всезнайки», «Школа світлофорних наук», «Школа юного пожежника».

Досягнення педагогічного колективу

Педагогічний колектив презентував свій досвід роботи на обласній тематичній виставці «Освіта Харківщини XXIстоліття» за темою «Моніторинг професійної діяльності педагога дошкільного навчального закладу»(Диплом за змістовність матеріалів).
Неодноразово брали участь у Всеукраїнському огляді - конкурсі на кращий стан фізичного виховання в ДНЗ та Всеукраїнському конкурсі – захисту сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю».
Щорічно приймає активну участь у виставці педагогічних технологій.
Завершив роботу в дослідно – експериментальному проекті «Моніторинг якості освіти в навчальному закладі»за напрямом «Моніторинг якості професійної діяльності педагога ДНЗ».

Досягнення дітей

Вихованці дошкільного закладу є активними учасниками міських конкурсів «Розумники та розумниці», «Дитячий зорепад», спортивних олімпіад.