Інформація Первомайський дошкільний навчальний заклад(ясла-садок) № 5 "Малятко” комбінованого типу Первомайської міської  ради Харківської област

Рік заснування

31.05.1966 року

Завідувач дошкільного закладу

Кофан Світлана Петрівна, освіта середня спеціальна-вихователь дитячого садка, вища-філолог. Викладач української мови та літератури».
Дошкільний заклад очолює з 1995 року.

Контингент дітей

В ДНЗ  функціонує 11 груп, в яких виховується 220дітей.
1 логопедична група.  Відсоток охоплення дітей 5-річного віку становить -100 %.

Мова навчання

Українська

Пріоритетний напрям діяльності

гуманітарний

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 21 педагога. З них: 11 з вищою освітою, 10 із  середньо  спеціальною освітою. Вища кв.категорія-1, «перша кв.категорія»-2, «друга кв.категорія»-2, «спеціаліст» -6.

Забезпечення харчуванням

На виконання Закону України «Про дошкільну освіту» рішенням міськвиконкому № 84 від 27 травня  2015р. установлено  розмір батьківської  плати за перебування дітей  в дошкільних закладах міста  в  розмірі  70% від фактичної вартості  харчування дитини.

Творчий потенціал

  • ДНЗ є базовим з проблеми «Інноваційний   підхід до організації науково-методичної роботи з пед. кадрами»,увійшов до обласної мережі Шкіл сприяння здоров`ю з теми «Створення в ДНЗ умов для організації  оздоровчо - виховної роботи».
  • Узагальнений та розповсюджується досвід роботи колективу з проблеми:«Створення системи роботи ДНЗ щодо збереження і зміцнення здоров’я дітей”  

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг дітей-оздоровчий комплекс, спортивна та музична зали, спортивні куточки, групові майданчики. 

Досягнення педагогічного колективу

Педагогічний колектив презентував свій досвід роботи на обласній тематичній виставці «Освіта Харківщини XXIстоліття» за темою «Системний підхід до організації розвивально-виховного процесу в дошкільному навчальному закладі»(Диплом II ст.).
Щорічно є  активним  учасником  виставки  педагогічних технологій.

Досягнення дітей

Вихованці дошкільного закладу є активними учасниками міських конкурсів «Розумники та розумниці», «Дитячий зорепад», спортивних олімпіад.