Четверг, 24.01.2019
Головна сторінка Первомайського міського відділу освіти
Категорії сайту
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Знайомство з новою редакцією освітньої програми "Впевнений старт"

10.04.2018  на базі ЗДО № 14 "Барвінок"  тренером Матіс О.І. проведено треннінг,метою якого було ознайомлення з новою редакцією програми "Впевнений старт" та показати переваги і можливості роботи за цим програмно-методичним комплексом.

Учасники: завідувачі, вихователі-методисти та  вихователі, які  в наступному навчальному році працюватимуть з дітьми шостого року життя,  ознайомились з  перевагами комплекту "Впевнений старт", яка зорієнтована на державну політику у галузі освіти: концепція “Нова Українська школа”, розроблена на реалізацію вимог Базового компонента дошкільної освіти України, ​​​​​​забезпечує максимальне використання можливостей вікового періоду - старший  дошкільний вік -  для особистісного зростання дошкільника і досягнення дошкільної зрілості.

Засідання ММО музичних керівників

На базі  закладу дошкільної освіти № 17 "Казка"  в рамках  міського методичного об’єднання музичних керівників проведено  семінар-практикум за темою «Використання креативної педагогіки на музичних заняттях». В практичній частині присутні переглянули заняття-гру у ІІ молодшій групі «Як мами та малята навчали Козеняток». Музичний керівник Тодорова Н.І. шляхом використання музично-ігрової діяльності, релаксаційних та логоритмічних вправ, елементів оздоровчих технологій сприяла розвитку образної уяви дітей: вчила ритмічно рухатись, вільно орієнтуватись у просторі; розвивала їх емоційну сферу та музикальність, а головне – їхні творчі здібності.

Ділимося досвідом

На базі ЗДО № 5 "Малятко"  в рамках ММО проведено семінар-практикум для вихователів молодших та середніх груп за темою «Методи стимулювання моральних почуттів і мотивів поведінки дошкільників». Присутні  відвідали заняття в молодшій  групі за темою "роби добро, воно дорожче золота" та в середній групі за томою "Твори добро, шануй родину". Методами і  прийомами  формування морально-етичних цінностей у дітей молодшого/середнього  дошкільного віку поділилися вихователі Товкач Т.В. та Інькова Л.М.

КОНКУРС "КРАЩИЙ ВИХОВАТЕЛЬ ХАРКІВЩИНИ"

15 березня 2018 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулося друге спільне засідання оргкомітету і журі ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році, на якому було підбито підсумки І етапу конкурсу.

На І етапі конкурсанти виконували тестову письмову роботу, що передбачала перевірку їх фахової компетентності, знання теорії та методики дошкільного виховання, педагогіки, психології, а також оцінювалися педагогічні портфоліо учасників.

За рішенням фахових журі у  ІІ етап конкурсу в номінації «Вихователь дітей старшого дошкільного віку»  з хорошими результатами вийшла вихователь Первомайського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 14 «Барвінок» комбінованого типу Первомайської міської ради Лук’янчикова М.В.

Зведені оціночні листи І етапу ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» розміщені на сайтах Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації у розділі «Освіта» підрозділі «Конкурс «Кращий вихователь Харківщини» та КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» у розділі «Кращий вихователь Харківщини».

Вітаємо Марину Володимирівну  і бажаємо успіхів у конкурсі !

З метою поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку та виконання заходів обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2014-2018 роки  з 1 березня по 31 березня 2018 року проводяться Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників регіону. Інформаційно-технічний супровід зазначеного заходу забезпечує Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти», на сайті якого (http://edu-post-diploma.kharkov.ua) розміщено посилання на сторінку «Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників».

Запрошуємо до участі всіх бажаючих!

На базі ДНЗ № 5 відбулося чергове виїзне засідання психолого-медико-педагогічної консультації на чолі з Вішнєвої І.М.

18 травня в міському фізкультурно-оздоровчому комплексі відбулись міські змагання серед вихованців старших груп дошкільних навчальних закладів «Олімпійські надії». Учасники змагань — команди із шести дитячих закладів: ДНЗ № 14 «Барвінок», ДНЗ № 16 «Усмішка», ДНЗ № 17 «Казка», ДНЗ № 10 «Ромашка», ДНЗ № 5 «Малятко» та ДНЗ№ 4 «Дюймовочка».
Змагання проводились з метою активізації фізкультурно-оздоровчої роботи в закладах, формування здорового способу життя, розвитку бажання у дітей дошкільного віку займатися фізкультурою та спортом.
Це свято дало можливість спостерігати за веселими змагання, які розпочалися з невеличкої розминки. Цікаві розваги та естафети допомогли дітям відчути дух змагання, почуття колективної перемоги.
Всі учасники спортивного свята отримали грамоти відділу освіти та солодкі подарунки.

 

 

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ Відповідно до листа  Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 01.08.2016 року № 563 «Про організацію та проведення Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня у 2016 році,пропаганди здорового способу життя, формування у вихованців  фізичного і морального здоров’я у ДНЗ міста з 12 вересня по 16 вересня  проведений Олімпійський тиждень, в рамках якого відбулися такі заходи: Олімпійські заняття "Олімпіада - це спорт, здоров,я  і гордість країни!", "Малі олімпійські ігри", "Веселі старти", Конкурси малюнків "Тато, мама і я- спортивна сім'я", спортивні свята «Україна – спортивна країна».

       

 

новини
«  Январь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Пошук
Корисні посилання
 • Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації
 • Міністерство освіти і науки, молоді та спорту
 • Харківська ОДА
 • European Union: recipient of the 2012 Nobel Peace Prize
 • Законодавство України
 • КВНЗ "ХАНО"
 • Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти
 • Харківській обласний центр зайнятості
 • Е-Ранок
 • Портал ПедПреси
  Copyright Applentu © 2019