Четверг, 13.12.2018
Головна сторінка Первомайського міського відділу освіти
Категорії сайту
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Інформація 
Первомайський дошкільний навчальний заклад(ясла-садок) № 17 "Казка”
Первомайської міської ради Харківської області


Рік заснування

16.11.1989р.

Завідувач дошкільного закладу

Колованова Іраїда Миколаївна, освіта ,повна вища,спеціаліст, Київський державний пед. інститут ім.А.М.Горького, 1986 р. спеціальність за дипломом -     викладач дошк.пед. і психології, методист по дошк.вихованню,  Харківський державний педагогічний університет, 1994 - менеджер, організатор освіти

Контингент дітей

в ДНЗ функціонує 10 груп, в яких виховується 190 дітей.
Відсоток охоплення дітей 5-річного віку становить - 100%.

Мова навчання

Українська

Пріоритетний напрям діяльності

Фізкультурно-оздоровчий

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 19 педагогів. З них: 9 з вищою освітою, 10 із середньою спеціальною освітою. «вища кВ.категорія»-2 ,«перша кв.категорія»-1, «друга кв.категорія»-3, «спеціаліст» -3.

Забезпечення харчуванням

На виконання Закону України «Про дошкільну освіту» рішенням міськвиконкому № 84 від 27 травня 2015р. установлено розмір батьківської плати за перебування дітей в дошкільних закладах міста в розмірі 70% від фактичної вартості харчування дитини.

Творчий потенціал

ДНЗ є базовим «Діяльність закладу як освітньо -інформаційного центру розвитку Національної мережі шкіл сприяння здоров’ю в умовах формування здоров`язбережувальної компетентності учасників НВП, досягнень позитивних змін у ставленнях, намірах, уміннях і навичках щодо формування здорового способу життя»,увійшов до обласної мережі Шкіл сприяння здоров`ю з проблеми «Організація фізкультурно-оздоровчої роботи».
На базі ДНЗ діє майстер-клас вихователя Канаєвої Л.Ф. з теми: «Формування взаємовідносин між дітьми як складової соціального здоров`я у світлі реалізації Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я світі»».
Семінар-практикум інструкторів фізичної культури та вихователів з теми «Формування правильної постави дітей дошкільного віку».

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг дітей-оздоровчий комплекс, спортивна та музична зали, спортивний майданчик, плавальний басейн, групові майданчики, «Катрусин кінозал».

 

Досягнення педагогічного колективу

У 2009році педагогічний колектив презентував свій досвід роботи на обласній тематичній виставці «Освіта Харківщини XXIстоліття» за темою «Підвищення ефективності навчального процесу шляхом упровадження здоров'язберігаючих технологій»(Диплом II ст.).
Неодноразово брав участь у Всеукраїнському огляді - конкурсі на кращий стан фізичного виховання в ДНЗ та Всеукраїнському конкурсі–захисті сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю». Щорічно приймає активну участь у виставці педагогічних технологій.
Завершив роботу в дослідно – експериментальному проекті з проблеми " Формування основ здорового способу життя» працює за напрямом "Вплив занять з плавання на формування правильної постави дітей дошкільного віку”

Досягнення дітей

Вихованці дошкільного закладу є активними учасниками міських конкурсів «Розумники та розумниці».«Дитячий зорепад», спортивних олімпіад.

новини
«  Декабрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Пошук
Корисні посилання
 • Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації
 • Міністерство освіти і науки, молоді та спорту
 • Харківська ОДА
 • European Union: recipient of the 2012 Nobel Peace Prize
 • Законодавство України
 • КВНЗ "ХАНО"
 • Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти
 • Харківській обласний центр зайнятості
 • Е-Ранок
 • Портал ПедПреси
  Copyright Applentu © 2018